Furminator Tüy Alıcı Tarak

9B 74116 FS56311N 188 cat

Kediler ile yaşamanın getirdiği en önemli sorunların başında şüphesiz tüy dökülmesi gelir.  Güzel dostlarımızın her yere tüy dökerek evi batırmakta üstlerine yoktur.  Elbette uzun zamandır kediler ile yaşayan insanlar, özellikle de tüy döküm sezonlarında bu durumu tolere etmeyi öğrenmişlerdir. Fakat sezon dışında da daima tüy döken kedilerin sayısı azımsanmayacak rakamlardadır. Sürekli tüy döken kediler, temizlik ve sağlık konusunda bize çeşitli ekonomik maliyetler çıkarabilir, strese sevk edebilirler.  İşte tam bu noktada FURminator tarakları tüy dökülmesini yüksek oranda azaltma vaadinde bulunan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

FURminator tarak nedir?

FURminator;  ölü derileri, dökülmüş, yakın zamanda dökülecek tüyleri toplaması ile sağlıklı, parlak ve eksiksiz tüy bakımını gerçekleştiren devrimsel bir buluştur. O kadar etkilidir ki düzenli kullanımda en azından %80 oranında tüy dökülmesini önlemeyi garanti eder. Bunun yanında ergonomik tutacağı sayesinde fazla güç sarf etmeden rahat bir kullanım sunar.

Gerçekten tüy dökülmesini azaltıyor mu?

Bu daha çok ne sıklıkta kullandığınız ile ilgilidir.  Sezonluk yada sürekli durumlarda düzenli şekilde kullanıldığında tüy dökülmesini azalttığı açık şekilde görülebilmektedir. Bu durum şüphesiz evinizin daha düzenli ve daha temiz olacağı anlamına gelmektedir.

Kedim için zararsız ve güvenilir mi?

Evet.  Lakin eğer kediniz hassas bir cilde sahipse yine de dikkatli olmalısınız. Tarak ile ilgili incelemeler hassas cilde sahip kedilerde 5 dakikadan uzun süre tarağın kullanılmamasını önermektedir. Ayrıca ürün açıklamalarında da aynı bölgenin uzun süre taranmaması gerektiği ifade edilmektedir.

Furminator tarak ödediğim paraya değer mi?

Eğer bu tarak için incelemeler sonucunda yapılmış bir eksi yön varsa oda fiyatı.  Ancak evimizde yapılması gereken temizlik için harcadığımız haftalık tutarlar göz önüne alındığında kesinlikle ödenilen paraya değeceği söylenebilir. Kedilerimiz için uzun yıllardır onlarca farklı markada taraklar bulunmaktadır. Tüm bu tarakların içerisinde belkide amatör ev içi kullanımda profesyonel bir sonuç ile karşılaşmanız olası olan tek tarak türü olduğu konusunda kullanıcılar fikir birliğine varmış durumdadırlar. Ayrıca FURminator özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için şimdiden olmazsa olmaz listesine adını yazdırmıştır.  Eğer halen emin değilseniz, daha ekonomik fiyatlara sahip benzer taklitlerinde internette bulunabileceğini ifade etmek isteriz.

Son olarak FURminator tüy alıcı tarakların tüyleri kesmediğini, hızlı şekilde dökülecek tüyleri topladığını ve düzenli kullanımda tüy dökülmesini minimize edebilecek yegane tarak çeşidi olarak Türkiye’deki pet marketlerde aktif olarak yerini aldığını hatırlatırız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir