Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kedi portalı kedi9.com, 2015 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Kediler ile ilgili internette paylaşılan içeriklerin eksik, hatalı ve düzensiz şekilde oluşu; uzman kaynaklardan derlenmiş, kediler ile alakalı ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz kedi9.com’u açmamıza vesile oldu.

Her ay 75.000 kediciye ulaşan Kedi9.Com’da yer alan içeriklerin neredeyse tamamı güvenilir veterinerlerin makalelerinin çevrilmesi ile elde ediliyor. Bunun yanında tanınmış ve bilgi sahibi kedi insanlarının da makalelerini çevirmeye özen gösteriyoruz.

Her ne kadar gün be gün yeni makaleleri okuyucularımıza ulaştıramıyor olsak da, haftalık ve aylık olarak yeni yazı dizileri hazırlıyor ve bunları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Kedi9.com yazılarından haberdar olmak için twitter ve facebook üzerinden sayfalarımızı takip edebilir, e-posta listemize veya rss yayınımıza kaydolabilirsiniz.

Bol kedili günler 🙂

Aklınıza gelen tüm soru ve sorunlarınızı, yayınlanmasını istediğiniz konu başlıklarını aşağıdaki form araclığıyla bize iletebilirsiniz.

Son Yazılar

Kedinizin sıkılmasını önlemek için 5 öneri

Kediniz bir ev kedisi mi, bir bahçe kedisi mi? Bir kedi sahiplenmeye karar verirseniz, ilk düşünmeniz gereken detay bu olacaktır. Elbette evin içinde besleyeceğiniz kediler dışarıdaki akranlarından...